“Bio” ženklo žaidimas

 • Jau daugiau nei penkiasdešimt metų kompanija HiPP, glaudžiai bendradarbiauja su organinę-biologinę žemdirbystę kultivuojančiais ūkininkais, gamina kūdikių maistelį iš ekologiškai švarių žaliavų. Šūkis "Geriausia iš gamtos. Geriausia gamtai" teigia, kad visa tai su didele meile daroma dėl nuostabiausio gamtos kūrinio - kūdikio. 

   

  Mieli Tėveliai,

  Ekologiškai švarūs HiPP produktai tai biokokybė, kuri naudinga ne tik jūsų kūdikių sveikatai, bet nuo šiol ir tėveliams.

  Jums tereikia iškirpti bio-kokybę patvirtinančius BIO ženklus iš HiPP produktų etikečių ir priklijuoti jiems skirtuose BIO ženklo knygelės vietose. Kiekvienas mažas BIO ženklas vertas 0,15 premijinio taško, BIO ženklas nuo košės - 0,25 premijinio taško .
  Surinkusiems tam tikrą skaičių premijinių taškų siūlome išsirinkti prekę parduotuvės "Nukas" vitrinoje "perkės už bio-kokybę".

  Primename, kad nebūtina užpildyti visą knygutę, t.y. Jūsų norimos prekės, kuri yra vitrinoje "Prekės už bio-kokybę", vertė turi atitikti surinktų premijinių taškų skaičių.

  • BIO ženklo knygelė negalioja pieno mišiniams.
  • Prekių kiekis ribotas .
  Prekių nėra.