Šunų skanėstai TRIBAL - Natural Health - Tunas

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 5810192
  399
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

   Natūralus polinesočiųjų riebalų rūgščių šaltinis Jūsų augintinio širdžiai stiprinti.

  Gamintojas
  Tribal
  Šalis
  Didžioji Britanija
  Svoris
  130 g
 •  Sudėtis: miltai be glitimo, tunas, alyvuogių aliejus, linų sėmenys, rozmarino ekstraktas.

  Maitinimo rekomendacijos:

  • 2-10 sausainių per dieną, atsižvelgiant į šuns dydį ir aktyvumą;
  • tinka šuniukams nuo 3 mėn. amžiaus;
  • maitinant užtikrinti šuniui pasiekiamą gėlo vandens šaltinį.

   "Tribal Natural Health" skanėstai turi veikliųjų medžiagų, kurios optimaliai veikia šuns sveikatą ir gerą savijautą. Tai suteikia natūralūs ingredientai, kurių tradiciniame šunų maiste ar skanėstuose dažniausiai nėra.

  Šis skanėstas pagardintas tunu, kuriame randama itin daug polinesočiųjų riebalų rūgščių, itin naudingų šunų širdžiai ir kraujotakos sistemai.

  Šie sausainiai yra:

  • kvietiniai ir be glitimo;
  • patvirtinti veterinarų;
  • be dirbtinių priedų iš 100 proc. natūralių šunų mėgstamų produktų;
  • iš 100 proc. žmonėms tinkamų ingredientų;
  • pagaminti Didžiojoje Britanijoje.

   "Tribal" yra nepriklausomas britų gamintojas, kurio misija paruošti naminiams gyvūnams sveiką ir maistingą maistą. "Tribal" rūpi šeima, bendruomenė ir naminiai gyvūnai, kurie nusipelnė aukštos kokybės, natūralių maisto produktų, užtikrinančių jiems sveikatą, gerą savijautą ir subalansuotą mitybą, o kartu ir pilnavertį laimingą gyvenimą.

  Nors daugelis naminių gyvūnų savininkų pripažįsta, kad su savo augintiniais dalijasi savo kasdieniu maistu, tyrimai rodo, kad tai gali sukelti maistinių medžiagų trūkumą gyvūno organizme ir tapti tam tikrų produktų netoleravimo priežastimi, o tai tampa vis plačiau kylančia šiandienos problema. Norėdami padėti gyvūnų augintojams ir patiems augintiniams "Tribal" sukūrė skanius ir įvairių naudingų medžiagų gausius užkandžius gyvūnams. Jie ruošiami iš natūralių ingredientų, kurie tradiciniuose gyvūnų ėdaluose yra tikra retenybe. Visi šios kompanijos skanėstai yra ruošiami su meile gyvūnams modernioje kepykloje Vakarų Londone. Kiekvienas ingredientas pasižymi bent viena šuniui naudinga savybe, kurios nauda yra įrodyta moksliniais tyrimais.

  "Tribal" "skanukai" padės papildyti augintinio racioną jo gerai savijautai taip svarbiomis medžiagomis ir supažinti jį su maisto įvairove. Atidžiai parenkami ingredientai, suderintas ir šuniui patinkantis skonis bei žemoje temperatūroje vykstanti gamyba leis pradžiuginti savo augintinį kiekvienam šeimininkui.

  Sveikas maistas - laimingas augintinis!