Kaip pirkti

 • 1. Prekių krepšelis
  Čia Jūs galite koreguoti savo prekių krepšelį, keisti prekių kiekius, taip pat pasinaudoti nuolaidos kuponu. Šiame lange taip pat pasirenkate Jums patogiausią pristatymo ir mokėjimo būdą ir spaudžiate "Tęsti užsakymą".

  2. Pirkėjo duomenys
  Jeigu Jūs jau anksčiau esate užsiregistravę ir užpildę registracijos anketą Jums tereikiaprisijungti prie savo esamos paskyros. Jei pamiršote slaptažodį – įvedę savo el.pašto adresą ir paspaudę mygtuką “Pamiršote slaptažodį” į savo pašto dėžutę gausite naują.
  Užpildykite pirkėjo duomenis. Pradėjus vesti savo adresą, sistema Jums automatiškai pasiūlys pasirinkti adresą iš sąrašo. Pasirinkus savo adresą taip pat automatiškai užsipildys laukeliai "Pašto kodas" ir "Miestas", taip Jums nebereikės šios informacijos įvedinėti. Jei sąraše savo adreso nerandate, užpildykite visą informaciją.

  3. Pasirinkite pristatymo būdą
  Pasirinkite pristatymo būdą ir kurjerį bei paštomatą, kuriame norite atsiimti savo prekes.

  4. Pasirinkite mokėjimo būdą
  Už el. parduotuves prekes yra atsiskaitoma apmokant internetu, naudojantis el. bankininkyste (per pasirinktą banką) arba naudojantis PayPal mokėjimų sistema.

  5. Patvirtinkite užsakymą
  Peržiūrėkite savo prekių krepšelį, jei turite pastabų, kurias norite perduoti el. parduotuvės personalui – įrašykite jas į laukelį „Pastabos“. Jei visi laukai supildyti galite pateikti užsakymą.

  6. Užsakymas priimtas. 
  Netrukus į savo el. pašto dėžutę gausite užsakymą patvirtinantį automatinį laišką iš www.nukas.lt, kuriame bus nurodytos jūsų pasirinktos prekės ir kiekiai, kainos ir mokėjimo būdai.