Kaip įsigyti reikiamas prekes?

 • 1. Prekių krepšelis

  Čia Jūs galite koreguoti savo prekių krepšelį, keisti prekių kiekius, taip pat pasinaudoti nuolaidos kuponu.
  Šiame lange taip pat pasirenkate Jums patogiausią pristatymo ir mokėjimo būdą ir spaudžiate "Tęsti užsakymą".

  2. Pirkėjo informacija

  Šiame žingsnyje:
  Prisijungti. Jeigu Jūs jau anksčiau esate užsiregistravę ir užpildę registracijos anketą. Tam tereiks įvesti savo el.pašto adresą ir slaptažodį, bei paspausti mygtuką Prisijungti.
  Nesijaudinkite, jei pamiršote slaptažodį – įvedę savo el.pašto adresą ir paspaudę mygtuką Pamiršote slaptažodį Jūsų į savo pašto dėžutę gausite naują.
   

  3. Pristatymo Informacija
  Šiame žingsnyje:                                                                                                                                                                                                                                                               Jums reikia užpildyti savo adresą. Pradėjus vesti savo adresą, sistema Jums automatiškai pasiūlys pasirinkti adresą iš sąrašo. Pasirinkus savo adresą taip pat automatiškai užsipildys laukeliai "Pašto kodas" ir "Miestas", taip Jums nebereikės šios informacijos įvedinėti. Jei sąraše savo adreso nerandate, užpildykite visą informaciją.

   Spauskite "Tęsti užsakymą".

  4. Pristatymo informacija
  Šiame žingsnyje galite nurodyti pristatymo adresą. Jei šis toks pats kaip ir Jūsų adresas anksčiau nurodytame žingsnyje, Jums nieko keisti nereikia.

   Spauskite "Tęsti užsakymą"

  5. Užsakymo patvirtinimas
  Šiame žingsnyje galite dar kartą peržvelgti savo prekių krepšelį, pasitikrinti pristatymo adresą, mokėjimo ir pristatymo būdą ir jeigu viskas užpildyta teisingai spauskite "Patvirtinti užsakymą".

  6. Užsakymas priimtas!

   Jūs nedelsiant savo el.pašte gausite tai patvirtinantį automatinį laišką iš www.nukas.lt kuriame bus nurodytos jūsų pasirinktos prekės ir kiekiai, bei jų kainos ir mokėjimo būdai.

  Prekių nėra.