Naujos alergijos maistui prevencijos ir gydymo įžvalgos

Pastaraisiais dešimtmečiais daugėjant alergiškų maistui vaikų, imta ieškoti priežasčių ir būdų užkirsti kelią alergijos išsivysytmui. Atliekami šios srities tyrimai leidžia vis geriau suprasti vadinamąjį atopinį maršą nuo kūdikystės iki paauglystės, įskaitant genetinius, aplinkos ir gyvenimo būdą lemiančius veiksnius. 

Klinikinis tyrimas patvirtina Metafolin® saugumą

Folatai yra būtini RNR ir DNR sintezei, taigi ir ląstelių dalijimuisi bei audinių augimui. Todėl sveikas vystymasis ir augimas, ypač nėštumo metu ir kūdikystėje, labai priklauso nuo tinkamos folato formos. L-5-metiltetrahidrofolatas (5-MTHF) yra vyraujanti bioaktyvi folio forma motinos piene. Todėl Metafolin®*, kaip 5-MTHF kalcio druska, yra tinkama naudoti pieno mišiniuose. Šio junginio, skirtingai nuo sintetinės folio rūgšties ar kitos folato formos, nereikia metabolizuoti iki pirminės bioaktyvios stadijos, todėl organizmui greitai prieinamas.
Metafolin® saugumą ir tinkamumą pieno mišiniuose patvirtinta klinikinis tyrimas.
  

Folatų svarba besilaukiančioms moterims ir kūdikiams

Normaliam vaiko vystymuisi palaikyti būtini folatai. Tai ypač svarbu moterims, kurios ruošiasi nėštumui bei jau besilaukiančioms. Moksliniai tyrimai rodo, kad vartojant pakankamai folatų galima išvengti nervinio vamzdelio formavimosi sutrikimų. Tiesiogiai vartojamo 5-metiltetrahidrofolato (5-MTHF; Metafolin ® formoje) efektyvumas ir saugumas minėtais atvejais yra dokumentuotas.