Pirkimo taisyklės

 • 1. Bendrosios nuostatos.
  1.1. Šios prekių pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau „Taisyklės“) yra šalims privalomas teisinis dokumentas, kuriame nustatomos Pirkėjo ir Pardavėjo teisės bei pareigos, prekių įsigijimo bei apmokėjimo už jas sąlygos, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarka, šalių atsakomybė bei kitos su prekių pirkimu – pardavimu nukas.lt el. parduotuvėje susijusios nuostatos.
  1.2. Pirkti nukas.lt el. parduotuvėje turi teisę visi juridiniai ir fiziniai asmenys sulaukę pilnametystės.
  1.3. Pirkėjas, patvirtindamas taisykles, garantuoja, kad, remiantis taisyklių 1. 2. punktu, turi teisę pirkti prekes nukas.lt el. parduotuvėje.
  1.4. Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas el. parduotuvėje suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs atsiskaitymo būdą ir susipažinęs su Pardavėjo taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „Patvirtinti užsakymą“ (žr. 5 punktą „Prekių užsakymas, kainos, atsiskaitymo tvarka, terminai“).
  1.5. Kiekviena sutartis, sudaryta tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, yra saugoma nukas.lt el. parduotuvėje.

  2. Asmens duomenų apsauga.
  2.1. Užsisakyti prekes nukas.lt el. parduotuvėje Pirkėjas gali užsiregistruodamas ir įvesdamas registracijoje prašomus duomenis.
  2.2. Registruojantis nukas.lt el. parduotuvėje Pirkėjas privalo pateikti teisingą asmeninę informaciją. Pirkėjas atsakingas už teisingų duomenų pateikimą.
  2.3. Patvirtindamas šias taisykles Pirkėjas sutinka, jog Pirkėjo pateikti asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo nukas.lt el. parduotuvėje, Pardavėjo veiklos analizės ir tiesioginės rinkodaros tikslais. Pirkėjas taip pat sutinka, kad Pirkėjo nurodytu el. pašto adresu ir telefono numeriu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, būtini prekių užsakymui įvykdyti.
  2.4. Pirkėjas, užsiregistruodamas el. parduotuvėje bei užsakydamas prekes, įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti prisijungimo duomenų.

  3. Pirkėjo teisės ir įsipareigojimai.
  3.1. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes nukas.lt el. parduotuvėje šių Taisyklių ir kitose šios el. parduotuvės informacijos skiltyse nustatyta tvarka.
  3.2. Pirkėjas įsipareigoja priimti užsakytas prekes ir už jas sumokėti sutartą kainą.
  3.3. Jeigu pasikeičia Pirkėjo duomenys, pateikti registracijos formoje, Pirkėjas privalo juos atnaujinti nedelsdamas.
  3.4. Pirkėjas įsipareigoja neperduoti tretiesiems asmenims savo prisijungimo duomenų. O praradęs prisijungimo duomenis, privalo nedelsiant informuoti apie tai Pardavėją.
  3.5. Pirkėjas, naudodamasis nukas.lt internetine parduotuve, sutinka su šiomis pirkimo - pardavimo Taisyklėmis ir įsipareigoja jų laikytis bei nepažeisti LR teisės aktų.

  4. Pardavėjo teisės ir įsipareigojimai.
  4.1. Pardavėjas įsipareigoja sudaryti visas sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis nukas.lt el. parduotuvės teikiamomis paslaugomis.
  4.2. Jei Pirkėjas bando pakenkti nukas.lt el. parduotuvės darbo stabilumui ir saugumui ar pažeidžia savo įsipareigojimus, Pardavėjas turi teisę nedelsiant ir be perspėjimo apriboti, sustabdyti ar panaikinti Pirkėjo galimybę naudotis nukas.lt el. parduotuve.
  4.3. Pardavėjas įsipareigoja gerbti Pirkėjo privatumo teisę į Pirkėjo priklausančią asmeninę informaciją, nurodytą nukas.lt el. parduotuvės registracijos formoje ir neperleisi jos tretiesiems asmenims.
  4.4. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes Pirkėjo nurodytu adresu.

  5. Prekių užsakymas, kainos, atsiskaitymo tvarka, terminai.
  5.1.Nukas.lt el. parduotuvėje Pirkėjas internetu gali pirkti 7 dienas per savaitę, 24 val. per parą.
  5.2. Sutartis įsigalioja nuo to momento, kai Pirkėjas, pirkdamas internetu, paspaudžia mygtuką „Patvirtinti užsakymą“, o gavęs užsakymą Pardavėjas jį patvirtina atsiųsdamas patvirtinimo laišką Pirkėjo nurodytu el. paštu.
  5.3. Prekių kainos nukas.lt el. parduotuvėje nurodomos eurais, įskaitant PVM.
  5.4 Pirkėjo surinktos prekės ir prekės kainos, esančios krepšelyje, nerezervuojamos.
  5.5. Pirkėjas atsiskaityti už prekes gali naudojantis el. bankininkystės arba PayPal mokėjimo sistema. Pinigus Pirkėjas perveda į nukas.lt el. parduotuvės atsiskaitomąją sąskaitą. Atsakomybė už duomenų saugumą šiuo atveju tenka atitinkamam bankui, kurio el. bankininkystės sistemoje vyksta piniginės operacijos. Arba atsiskaitydamas banko pavedimu, kai Pirkėjas perveda pinigus į el. parduotuvės banko sąskaitą.
  5.6. Pirkėjas įsipareigoja už prekes sumokėti nedelsiant. Tik gavus apmokėjimą už prekes pradedamas formuoti prekių siuntinys ir pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas.
  5.7. Pirkėjui neįvykdžius mokėjimo per 48 valandas, užsakymas atšaukiamas.

  6. Prekių pristatymas.

  6.1. Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.
  6.2. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, jei Pirkėjas prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.
  6.3. Prekes pristato Pardavėjas, Pardavėjo įgaliotas atstovas (kurjeris) arba Pirkėjas atsiima nukas.lt parduotuvėje nurodytu adresu, priklausomai nuo to, kokį pristatymo būdą pasirinko Pirkėjas.
  6.4. Pardavėjas gali taikyti nuolaidas pristatymui jeigu Pirkėjas viršija nustatytą užsakymo sumą.
  6.5. Pardavėjas pristato Pirkėjui prekes vadovaudamasis prekių aprašymuose nurodytais terminais. Išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas.
  6.6. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.
  6.7. Pirkėjas privalo nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu siunta pateikiama sulamdytoje arba kitu būdu pažeistoje pakuotėje, jeigu siuntoje pateikiamos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis, nepilna prekės komplektacija.
  6.8. Pirkėjas pristatymo metu pastebėjęs pakuotės pažeidimus privalo kurjerio pateikiamame siuntos pristatymo dokumente nurodyti pastabas arba surašyti atskirą aktą dėl šių pažeidimų. Tai Pirkėjas privalo padaryti dalyvaujant kurjeriui. Neatlikus tokių veiksmų Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, susijusių su pakuotės pažeidimais, kurių Pirkėjas nepažymėjo kurjerio prekės pristatymo dokumente.
  6.9. Dedame visas pastangas, kad kiekvienas užsakymas būtų visiškai įvykdytas. Tačiau negarantuojame, kad pristatytame užsakyme bus tiksliai tokie produktai, kurie buvo užsakyti internetu, nes tuo metu, kai yra formuojamas užsakymas, tam tikrų produktų gali ir nebūti. 
  6.10 Prekes, kurios užsakomos darbo dienomis iki 12 val., įprastai išsiunčiamos tą pačią darbo dieną. Akcijų, ilgųjų savaitgalių metu ar Kalėdiniu laikotarpiu prekių pakavimo ir pristatymo terminas gali pailgėti.
  6.11 Įprastai kurjeriai siuntas pristato per 1 darbo dieną.
  6.12 Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) ir Latvijoje.
  6.13 HiPP produktai turi būti laikomi +5 iki +25 C temperatūroje. Klientui pasirinkus prekių pristatymo paslaugą kurjeriu arba paštomatu, UAB "Nukas" negali kontroliuoti ir nėra atsakingas už pasirinkto vežėjo temperatūrinį rėžimą. Prašome atsakingai įvertinti oro temperatūrą nuo užsakymo iki numatyto vėliausio galimo atsiėmimo.

  6. 14 Prekių užsakymas jas atsiimant “Nukas” administracijoje.
  6.14.1 Užsakius prekes ir jas atsiimant UAB "NUKAS", Vilniuje, Antakalnio g. 42, LT-10304 visada užtikrinsime saugų ir tinkamą prekių perdavimą pagal visus keliamus reikalavimus.
  6. 14.2 Užsakius ir apmokėjus iki 15 val. savo užsakymą galite atsiimti sekančią darbo dieną iki 15 val. Kai tik užsakymas bus paruoštas atsiėmimui, informuosime Jus SMS žinute
  6.14.3 Supakuotus užsakymus laikome 3 darbo dienas. Neatsiėmus užsakymo jis bus atšauktas
  6.14.4 Savaitgaliais ir nedarbo dienomis pateikti užsakymai atsiėmimui paruošiami artimiausią darbo dieną.
    

  7. Prekių kokybės, garantijos.

  7.1. Kiekvienos nukas.lt el. parduotuvėje parduodamos prekės duomenys nurodomi prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme.
  7.2. Pardavėjas neatsako už tai, kad nukas.lt el. parduotuvėje esančios prekės spalva, forma ar kiti parametrai gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.
  7.3. Pardavėjas tam tikroms prekių grupėms gali suteikti papildomai didesnę nuolaidą, kurios galiojimo laikas gali būti trumpesnis ir kitos sąlygos nurodomos tokių prekių aprašymuose.

  8. Prekių grąžinimas

  8.1. Dėl sveikatos apsaugos ir higienos priežasčių maisto prekės įsigytos iš el. parduotuvės nukas.lt nėra grąžinamos.
  8.2 Negrąžinamų prekių sąrašas:
  • Pieno mišiniai
  • Košės ir užkandžiai
  • Tyrelės, gėrimai
  • Sauskelnės ir kitos higienos prekės
   

  9. Pirkėjo ir pardavėjo atsakomybė.
  9.1. Pirkėjas yra visiškai atsakingas už Pirkėjo pateikiamų asmens duomenų teisingumą. Jei Pirkėjas nepateikia tikslių asmens duomenų registracijos formoje, Pardavėjas neatsako už dėl to atsiradusius padarinius ir įgyja teisę reikalauti iš Pirkėjo patirtų tiesioginių nuostolių atlyginimo.
  9.2. Pirkėjas atsako už veiksmus, atliktus naudojantis šia nukas.lt el. parduotuve.
  9.3. Užsiregistravęs Pirkėjas atsako už savo prisijungimo duomenų perdavimą tretiesiems asmenims. Jei nukas.lt el. parduotuvės teikiamomis paslaugomis naudojasi trečiasis asmuo, Pardavėjas šį asmenį laiko Pirkėju.
  9.4. Pardavėjas atleidžiamas nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai nuostoliai kyla dėl to, jog Pirkėjas, neatsižvelgdamas į Pardavėjo rekomendacijas ir Pirkėjo įsipareigojimus, nesusipažino su šiomis Taisyklėmis, nors tokia galimybė jam buvo suteikta.
  9.5. Jei Pardavėjo nukas.lt el. parduotuvėje yra nuorodos į kitų įmonių, įstaigų, organizacijų ar asmenų el. tinklalapius, Pardavėjas nėra atsakingas už ten esančią informaciją ar vykdomą veiklą, tų tinklapių neprižiūri, nekontroliuoja ir toms įmonėms bei asmenims neatstovauja.

  10. Akcijų sąlygos ir kitos nuolaidos
  10.1. Pardavėjas savo nuožiūra gali rengti nukas.lt el. parduotuvėje įvairias akcijas.
  10.2. Remiantis LR įstatymais, akcijų ir naujienlaiškio nuolaidos netaikomos pradiniams ir specializuotiems pieno mišiniams. 
  10.3. Nuolaidos nesumuojamos. 
  10.4. Pirkėjas už užsakytas prekes įsipareigoja sumokėti nedelsiant, tačiau ne vėliau kaip per 1 (vieną) valandą nuo užsakymo pateikimo momento.
  10.5. Pardavėjas turi teisę iš anksto nepranešęs Pirkėjui anuliuoti jo užsakymą, jeigu Pirkėjas nesumoka už prekes per 1 (vieną) valandą nuo užsakymo pateikimo momento.
  10.6. Pirkėjo surinktos prekės ir prekės kainos, esančios krepšelyje, nerezervuojamos. 
  10.7. Prekių kiekis ribotas, todėl dėl didelės paklausos akcijai skirtos prekės gali būti išparduotos greičiau nei nurodytas akcijos laikotarpis. Tokiu atveju, akcijai skirtomis prekėmis yra prekiaujama, kol baigsis šių prekių atsargos arba pasiūlymo laikotarpis.
  10.8. Pardavėjas turi teisę vienašališkai, be atskiro įspėjimo, pakeisti akcijų sąlygas, taip pat jas panaikinti. Bet koks akcijų sąlygų ir tvarkos pakeitimas ar panaikinimas galioja nuo jų pakeitimo ar panaikinimo momento. 
  10.9. Jei šioje svetainėje pateiktos kainos ar kita informacija nesutampa su reklaminiuose baneriuose pateiktomis kainomis ar informacija, prašome tai laikyti klaida arba kreiptis į UAB "Nukas" administraciją.
   

  11.Rinkodara ir informacija.

  11.1. Pardavėjas visus pranešimus siunčia Pirkėjo registracijos formoje nurodytomis susisiekimo priemonėmis.
  11.2. Pirkėjas visus pranešimus ir klausimus siunčia Pardavėjo el. parduotuvės skyriuje „Kontaktai“ nurodytais telefonais ir el. pašto adresais.
  11.3. Pardavėjas neatsako jei Pirkėjas negauna siunčiamų informacinių ar patvirtinančių pranešimų dėl internetinio ryšio, elektroninio pašto paslaugų tiekėjų tinklų sutrikimų ar Pirkėjo neteisingai nurodytų duomenų.

  12. Baigiamosios nuostatos.
  12.1. Šios prekių pirkimo – pardavimo Taisyklės sudarytos vadovaujantis LR įstatymais ir teisės aktais.
  12.2. Visi nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.