Projektas "Ankstukai"

 • Jau 10 metų padedame Lietuvos ankstukams kovoti už gyvybę. „Ankstukai“ – pirmas toks projektas šalyje ir Europoje, globojantis anksčiau laiko gimusius mažylius.

  „Ankstukai“ buria stiprią geradarių bendruomenę ir teikia pagalbą, atsižvelgdama į mažųjų kovotojų poreikius visoje Lietuvoje. Plačiai remiame ankstukų bendruomenę ir mažųjų šeimas, ankstukus globojančias organizacijas bei užtikriname būtiną palaikymą Lietuvos ligoninėms.

  Projektas „Ankstukai“ yra atviras kiekvienam anksčiau laiko į pasaulį atskubėjusiam mažyliui, jo šeimai ir artimiesiems, organizacijoms ir bendruomenėms, kurios sprendžia anksčiau laiko gimusių kūdikių klausimus, medicinos profesionalams ir ligoninėms, kurioms reikalinga parama, bei kiekvienam palaikančiam ankstukus.

  Kiekvieno iš mūsų palaikymas anksčiau į pasaulį atskubėjusiems mažyliams gyvybiškai svarbus – tėvų meilė, profesionali priežiūra ir pažangios medicinos priemonės bei geradarių parama ankstukams padeda kovoti už gyvybę tvirčiau.

  Kurkime prasmingus darbus kartu. Prisidėti galite ir Jūs! Pirkdami HiPP produktus visoje Lietuvoje Jūs prisidedate prie anksčiau laiko gimusių bei sergančių kūdikių kovos už gyvenimą paremdami „Ankstukų“ paramos fondą „Gerų darbų dirbtuvės“.

  Taip pat prisidėti galite ir įsigydami Ankstuko geradario kuponą - surinktos lėšos už juos bus pervedamos socialinio projekto „Ankstukai“ organizatoriams.