Prekių pristatymas


 • Apmokėjus pavedimu, Jūsų užsakymus nuo 39 EUR  pristatysime nemokamai per kurjerių tarnybą Venipak per 2-3 darbo dienas


  Užsakant iki 39 EUR per kurjerių tarnybą Venipak pristatymo kaina - 2,5 EUR . Prekės pristatomos visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių neriją.

  Jeigu turite galimybę atvykti atsiimti savo užsakymą iš mūsų parduotuvės Vilniuje Verkių g.29 (9 korpusas), užsakymo paruošimas Jums taip pat nieko nekainuos.

   

  •  Užsakius ir apmokėjus iki 10 val savo užsakymą galite atsiimti dar tą pačią darbo dieną iki 19:00! (Pastaba: savaitgaliais ir nedarbo dienomis pateikti užsakymai paruošiami atsiėmimui artimiausią darbo dieną. Supakuotus užsakymus laikome 3 darbo dienas, neatsiėmus užsakymo per 3 darbo dienas jis bus atšauktas).
  •  Užsakymus, pateiktus ir apmokėtus iki 15h, galite atsiimti sekančią darbo dieną iš Vilniaus parduotuvės esančios Verkių g.29 „Šeimos aikštė“.
  •  Kai tik siuntos atkeliaus į parduotuvę, Jūs būsite informuoti SMS žinute, kad galite atvykti atsiimti savo siuntą.(PVZ.: Užsisakius iki pirmadienio 15h savo užsakymą jau galėsite atsiimti antradienį po SMS gavimo (užsakymą pateikus šeštadienį, atsiimti galėsite pirmadienį po SMS gavimo);


   

  Prekių nėra.