Patarimai tėveliams

 • Mieli tėveliai,

  Akimirka, kai Jums į rankas pirmą kartą paduodamas kūdikis, matyt, įsimintiniausia ir gražiausia gyvenime. Gimus mažyliui, prasideda visiškai naujas Jūsų gyvenimo etapas. Etapas, gausus naujų potyrių, iššūkių, išgyvenimų.

  Vienas iš pagrindinių klausimų – kūdikio maitinimas. Turbūt kiekviena moteris žino, kad geriausias maistas kūdikiui – mamos pienas. Su mamos pienu mažylis gauna visas jam būtinas bei lengvai įsisavinamas maistines medžiagas, vitaminus, mineralines medžiagas, imuninius kompleksus. Paprastai žindymas vyksta sklandžiai, o mama ir vaikas patiria nepaprastą jausmą. Tačiau kartais iškyla įvairių nenumatytų kliūčių, kurias lengvai išspręsite, susipažinę su žindymo patarimais. Reikėtų nepamiršti, kad žindomo kūdikio savijautai didelę įtaką turi žindyvės mityba.
  Mamos pienas patenkina kūdikio maisto ir skysčių poreikius iki 4-6 mėn. Todėl iki šio amžiaus, jei kūdikis visiškai sveikas, jokio papildomo maitinimo ar girdymo nereikia. Vėliau mamai, auginančiai mažylį, iškyla nemažai klausimų: kada pradėti duoti papildomus produktus, po kiek, kokie produktai tinkamiausi ir pan. Kad Jums būtų lengviau susigaudyti šioje klausimų jūroje, mes pateiksime pagrindinius patarimus, remdamiesi paskutinėmis mitybos specialistų rekomendacijomis. 

  Atminkite, kad kūdikio sveikatos prevencija prasideda nuo besilaukiančios moters sveikatos būklės ir savijautos. Jeigu Jūs pakankamai dėmesio skirsite sau, sveikai maitinsitės, saugosite save, tai netrukus ir Jūsų sveikas kūdikis pasveikins šį pasaulį. Gausybę naudingų patarimų - nuo nėščiosios mitybos ir kūno priežiūros iki kūdikio priežiūros - aiškiai ir suprantamai rasite "Mamos atmintinėje".

   


    

  Prekių nėra.