Akcijų taisyklės

 • Akcijų taisyklės.
  1. Pardavėjas savo nuožiūra gali rengti nukas.lt el. parduotuvėje įvairias akcijas.
  2. Remiantis LR įstatymais, akcijų nuolaidos netaikomos pradiniams ir specializuotiems pieno mišiniams. 
  3. Nuolaidos nesumuojamos. 
  4. Pirkėjas už užsakytas prekes įsipareigoja sumokėti nedelsiant, tačiau ne vėliau kaip per 1 (vieną) valandą nuo užsakymo pateikimo momento. 
  5. Pardavėjas turi teisę iš anksto nepranešęs Pirkėjui anuliuoti jo užsakymą, jeigu Pirkėjas nesumoka už prekes per 1 (vieną) valandą nuo užsakymo pateikimo momento.
  6. Pirkėjo surinktos prekės ir prekės kainos, esančios krepšelyje, nerezervuojamos.
  7. Prekių kiekis ribotas, todėl dėl didelės paklausos akcijai skirtos prekės gali būti išparduotos greičiau nei nurodytas akcijos laikotarpis. Tokiu atveju, akcijai skirtomis prekėmis yra prekiaujama, kol baigsis šių prekių atsargos arba pasiūlymo laikotarpis.
  8. Prekes, kurios užsakomos darbo dienomis iki 12 val., įprastai išsiunčiamos tą pačią darbo dieną. Įprastai kurjeriai siuntas pristato per 1 darbo dieną. Akcijų, ilgųjų savaitgalių metu ar Kalėdiniu laikotarpiu prekių pakavimo ir pristatymo terminas gali pailgėti. 
  9. Pardavėjas turi teisę vienašališkai, be atskiro įspėjimo, pakeisti akcijų sąlygas, taip pat jas panaikinti. Bet koks akcijų sąlygų ir tvarkos pakeitimas ar panaikinimas galioja nuo jų pakeitimo ar panaikinimo momento.
  10. Jei šioje svetainėje pateiktos kainos ar kita informacija nesutampa su reklaminiuose baneriuose pateiktomis kainomis ar informacija, prašome tai laikyti klaida arba kreiptis į UAB "Nukas" administraciją.
  11. Specialios nuolaidos tik Nukas.lt klientams. Akcijos sąlygos:
  11.1   -15% galioja perkant bent už 100 € ir atsiskaitymo metu įvedus nuolaidos kodą: NUKAS100;  -25% galioja perkant bent už 200 € ir atsiskaitymo metu įvedus nuolaidos kodą: NUKAS200
  11.2 Nuolaida taikoma prekėms nuo įprastinės kainos. Nuolaida negali būti taikoma specializuotiems ir pradinio maitinimo ir mišiniams kūdikiams iki 6 mėn.
  11.3 Nuolaidos nesumuojamos, ji netaikoma kitose akcijose dalyvaujančioms prekėms.
  11.4 Įmonė pasilieka teisę bet kada keisti pasiūlymo sąlygas.
  11.5 Nuolaidos kodas galioja iki 2024 metų gruodžio 31 d. (imtinai).