Kosmetika strijų profilaktikai

 •  

  Gamtos dovana:
  Ekologiškas migdolų aliejus

  Migdolas pripažįstamas, kaip vienas seniausiai kultivuojamų augalų ir paminėtas dar Senajame Testamente. Pasakiškas medis žydėjo net kabančiuose Babilono soduose. Biblijoje migdolo vaisius yra garbinamas, kaip vertingas maisto produktas. Migdolų aliejus dar nuo antikos laikų buvo naudojamas odos priežiūrai ir daug kitur.

  Midgolų aliejus, kaip klasikinė kosmetikos priemonė, buvo naudojama dar antikiniame pasaulyje. Jis turtingas mineralų, jame yra vitaminų A, B ir E. Švelnus ir lengvas migdolų aliejus ypatingai naudingas jautriai kūdikių ir vaikų odai. Jo sudėtyje yra apie 70proc. riebalų rūgščių – mononesočiosios riebalų rūgštys – todėl sudirgusią odą veikia raminančiai, ypatingai alergijos atvejais.

  Migdolų aliejus yra tiesiog stebuklas sausai ir sutrūkinėjusiai odai, o taip pat puiki strijų profilaktikos priemonė. Ekologiškas migdolų aliejus ypatingai vertingas, nes jame nėra jokių konservantų ar kitų kenksmingų medžiagų. Todėl ekologiškas migdolų aliejus yra pagrindinė HiPP odos priežiūros priemonių sudėtinė dalis.

  HiPP Mamasanft kūno sviestas
  Kodas: 90904
  Tūris
  200 ml
  Šalis
  Šveicarija